8 palcový 50mm Hrúbka Vrúbkovaná Guma Kontakt Koliesko Pásu Sander Leštenie Kolies Brúsnych Pásov Sada

8 palcový 50mm Hrúbka Vrúbkovaná Guma Kontakt Koliesko Pásu Sander Leštenie Kolies Brúsnych Pásov Sada

SKU: i1010

Nový produkt

€53.66
Štítky: gumené kontakt kolies, Kontakt kolies, leštenie kolies, Lacné gumy kontakt kolies, Vysoká Kvalita kontaktu kolesa, Čína leštenie kolies Dodávateľov.

dianxiaobao_1

dianxiaobao_2

8 palcový 50mm Hrúbka Vrúbkovaná Guma Kontakt Koliesko Pásu Sander Leštenie Kolies Brúsnych Pásov Sada Product Mix: Silné, ťažké nosiť gumové, Hliníkové kolesa základná Veľkosť: 200 (OD)* 50(TH)*25(ID) mm Tvrdosť: Stredne Máme iné veľkosti, ako sú 4" 6", 10", 12" Priemer , pls, pozrite si naše obchod, alebo nás kontaktujte ! Funkcia: Práca s brúsneho pásu #36-1000 pre hrubé brúsenie, jemné leštenie Lepené vynikajúce, s dlhou životnosťou Nízky hluk, malé vibrácie, bezpečná prevádzka prostredie Aplikácia: používa Hlavne pre kovové a non kovov, brúsenie priemysel, brúsenie rovine, konkávne a konvexné plôch, odstránenie otrepov, liatím stúpačky, frézovacie, leštenie a ďalšie funkcie. Máme iné veľkosti, ako sú 4" 6", 10", 12" Priemer , pls, pozrite si naše obchod, alebo nás kontaktujte !

dianxiaobao_3

dianxiaobao_4

  • Hmotnosť Balenia: 2.88kg (6.35lb.)
  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

  • Veľkosť: 8 inch
  • Číslo Modelu: Pás brúska kontakt kolies
  • Názov Značky: LIJIAN
  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
  • Druh: Brúsny Disk

Súvisiace produkty

Najpredávanejší