R2/.R3 Multidiag Pro VD TCS CDP Bluetooth Nové VCI Diagnostický Nástroj+Papierové krabici +8 Auta Káble+8Truck Káble DHL zadarmo lode

R2/.R3 Multidiag Pro VD TCS CDP Bluetooth Nové VCI Diagnostický Nástroj+Papierové krabici +8 Auta Káble+8Truck Káble DHL zadarmo lode

SKU: i11960

Nový produkt

€70.83
Štítky: kábel valček, kábel cf, kábel ce, Lacné kábel valček, Vysoko Kvalitný kábel cf, Čína kábel ce Dodávateľov.

2014 R2/2015.R3 Multidiag Pro VD TCS CDP Bluetooth Nové VCI Diagnostický Nástroj,+Obal box DHL zadarmo doprava+ 8 Auta Káble+8Truck Káble

Nové Dorazí stk + 2014 R2 / 2015.R3

TCS CDP PRO Zdôrazniť: S Bluetooth& Bez voliteľné Bluetooth,môžete slobodne rozhodnúť!! Verzia: 2015 R3(bez Keygen) 2014 R2(s Keygen) Car Maker: Pre Multi-Autá a Kamióny Prevádzkovať Systém: WinXP / Win7(32bite len) Č Plastové Okno (Ak potrebujete plastové okno, by ste mali platiť extra $10) TCS CDP Úplný Preklad Jazyka : anglický , Český, Dansk, Nemec, Espanol, Francais, grécky, Hollands, maďarčina, Taliančina, Norsk, poľskom, Rumunskom,ruskom, Srpski, Suomen kieli, Svenska, turecké TCS CDP, Ako Aktivovať: 2014 R2(s Keygen): CD, tam je Keygen môžete aktivovať sami, ak máte nejaký problém, na ktorý, nás môžete kontaktovať. 2015 R3( bez Keygen): CD, nie je tam ŽIADNY Keygen, budete musieť poslať Miestne Stroj Kód späť k nám ak chcete aktivovať pre vás prostredníctvom e-mailu. Poznámka : Máme dve verzie pre voliteľné: 2015 R3( bez Keygen) a 2014 R2 (s Keygen), Pls povedzte mi, ktorú verziu chcete, ak ste objednávku, Vďaka. Ak nebudeme prijímať správy, zašleme 2014.R2 verziu .

TCS CDP+ je diagnostický nástroj, ktorý sa používa s PC alebo Pocket PC a TV výkonné AUTÁ Diagnostického softvéru, takže je výkonný a flexibilný nástroj pre všetky vozidla obchody, flotily vlastníkov vozidiel, testovanie, cestnej služby, polície a ozbrojených síl.

Softvér: 2014.02 Verzia

TCS PRO+ pre Vozidlá & Nákladné & Všeobecný 3 v 1

TCS CDP Pro+ je rýchly a spoľahlivý diagnostický nástroj slúži ako spojenie medzi vozidlom a počítač. To funguje na oboch starých a nových vozidiel.

S AUTAMI, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre osobné automobily a ľahké dodávkové automobily od roku 1988 ďalej. Celkom 47 rôznych značiek. S VOZÍKOV software package, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, autobusy a prívesy od 1995.

Celkom 37 rôznych značiek. Diagnostický program GENERIC je určený pre právnych predpisov, na základe diagnostiky, ktoré sú osobitne zamerané na emisnej chybových kódov. GENERICKÉ je zahrnuté v a NÁKLADNÉ AUTOMOBILY balíkov.

Multiplexer funkciu, 2xHS MÔŽE (ISO 11898-2), SW MÔŽE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL a (SPI, analógový v, 5volt out).

KONEKTOR s LED

Vyhľadajte diagnostický konektor vo vozidle s ľahkosťou, aj keď je umiestnený v tme a neprístupné miesto. Umiestnenie a dizajn umožňuje ľahké, aby fungovali aj vtedy, keď používate adaptér kábel pre vozidlá bez 16-pin diagnostické zásuvky

VLASTNOSTI A VÝHODY

Červená rozhranie (nové multidiag pro+ kvalita)

Kábel USB(1.5 meter) DVD ( 2014-2software ) Nový!!!

LETOVÝ ZAPISOVAČ

S letovým zapisovačom funkcie môžete nahrať parametre v reálnom čase počas jazdy vozidla. Počas nahrávania môžete s stlačte tlačidlo označte konkrétne chybové tak, že môžete preskúmať zistená chyba na neskôr. CDP+ je vybavený vstavaná pamäť teda odstránenie je potrebné, aby počítač. Pamäť košíku nie sú zahrnuté v balení .

FARBA MULTI INDIKÁTOR

S multi farba indikátora na CDP+, máte plnú kontrolu nad diagnostického procesu. Rôzne farby a zvuk komunikuje stav a umiestnenie indikátora umožňuje vidieť to z ďaleko. Napríklad, ak indikátor striedavo modrej a zelenej CDP+ je v komunikácii s kontrolnou jednotkou vozidla.

SKONTROLUJTE NAPÄTIE

Keď CDP+ je pripojený k vozidla, jednotka bude skontrolujte napätie batérie vozidla a automaticky upraví sám vozidla napätie úrovni 12 alebo 24 voltov. Ak je napätie príliš vysoké alebo príliš nízke, CDP+ upozorní vás aj zvuk a svetlo a tiež sa môžete byť upozornení, cez ikonu batérie v našej diagnostického softvéru.

VIN ČÍSLO KAROSÉRIE

V našich vozidlách softvér, máme inteligentné funkcie, ktoré vám umožní prečítať číslo karosérie z vozidla, ktoré by ste chceli diagnostikovať. To zabezpečuje, že správny model a rok je vybraný automaticky. Okrem toho, kód motora pre vozidlá, ktoré sú bežne dostupné na trhoch, je tiež vybraný automaticky.

ISS

Intelligent System Scan (ISS) kontroluje cez všetky systémy vo vozidle a zobrazí chybových kódov, ktoré sú uložené v každom systéme. To šetrí čas a získate rýchly prehľad o skutočnom stave celého vozidla. Keď ISS je kompletný, môžete potom vyberte konkrétne riadiaci systém na analýzu výsledkov ďalej.

ISI

Inteligentný Systém Identifikácie (ISI) identifikuje a vyberie automaticky typ radič, ktorý je namontovaný vo vozidle. To zabezpečuje, že diagnostické relácie je vykonané správne správne parametre, ako je potrebné.

SPRÁVA FUNKCIE

V rámci tejto funkcie kartu, budete mať možnosť vidieť úpravy a úpravy, ktoré sú možné pre konkrétne vozidlo bez toho, vozidlo u vás. Spolu s pomocníkom ako sprievodca, môžete plánovať a efektívne vašu prácu, dokonca aj v zložitých situáciách.

OBD-FUNKCIE

CDP+ je vybavený jedinečnou multiplexer technológia, ktorá umožňuje byť použité na všetky typy vozidiel, bez ohľadu na úroveň napätia a komunikačných noriem. Pre tie vozidlá, ktoré nepoužívajte štandardný 16-pin konektor, ponúkame kompletnú sadu overené a prispôsobené adaptér, káble a súpravy.

 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 3.0kg (6.61lb.)
 • Veľkosť Balenia: 30cm x 15cm x 10cm (11.81in x 5.91in x 3.94in)

 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Aktualizácia Softvéru: No
 • farba: bez bluetooth, bluetooth
 • Hardvéru Verzia: Najnovšie
 • Názov Značky: VD TCS CDP
 • Špeciálne Funkcie: diagnostický nástroj
 • Jazyk: Angličtina
 • Verzia Softvéru: 2015.r3
Xexigenoncito 2017-10-22 very quick shipping good quality aluminum case 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší