XPREEN Bezdrôtová Nabíjateľná Mol Pehaveniu Tmavé Škvrny Tetovanie Odstránenie Bradavice Pero Pokožky Značka Spot Gumu s LED Obrazovky a Pozornosti

XPREEN Bezdrôtová Nabíjateľná Mol Pehaveniu Tmavé Škvrny Tetovanie Odstránenie Bradavice Pero Pokožky Značka Spot Gumu s LED Obrazovky a Pozornosti

SKU: i12653

Nový produkt

€59.19 €32.56
Štítky: Guma, guma gumy, vymazateľné pero, Lacné Gumu, Vysoká Kvalita guma gumy, Čína vymazateľné pero Dodávateľov.

XPREEN® Mieste Eraser Pro

Na XPREEN® Mieste Eraser Pro prijíma najnovšie špičkové technológie, pomáha odstrániť rôzne kože značky, škvrny, pehaveniu, mole, bradavice, atď účinne a okamžite bez bolí a krváca. Jednoduché a Bezpečné používanie. S týmto krásy zariadenie, môžete sa zlepšiť vašu pokožku a zmeňte svoj život!

Špecifikácie:

Materiál:ABS+Oceľové ihly

Kapacita batérie:800mAH 3,7 V

Vstupný prúd:5V/1A

Výstupný výkon:Max5W

Veľkosť produktu:175*28 mm

Hmotnosť výrobku:78g

Veľkosť balenia: 194*124*35mm

Package Hmotnosť: 225g

Package zahrnuté:

Jemné ihly*10

Hrubé ihly (extra ihly stráže súčasťou balenia)*3

Používateľská príručka*1

Bezdrôtové nabíjanie základňa*1

USB kábel*1

Ako používať:

1.Zostavte ihla : Čisté ihly a pokožky s alkoholom; nite hrubej ihly do tip otvor priamo v smere hodinových ručičiek, zatiaľ čo pre jemné ihly, vložte ju do ihly stráže v prvom rade a potom niť stráže do tip otvor v smere hodinových ručičiek.

2.Vypínač napájania:Stlačením""ZAPNUTÉ/VYPNUTÉ"" pre 2s zapnúť/vypnúť.Displej zobrazuje zostávajúci moc kapacity, vypnite automaticky bez akejkoľvek činnosti, v 10mins

3.Na mieste Odstrániť:Krátko stlačte tlačidlo napájania ak chcete upraviť výstroj od 1-6,zelená kontrolka svieti, keď stlačte pracovných tlačidlo a pridržte ho na poerating, podržte pero na miernom uhle, jemne otočka a späť s malou pevnosťou, Koksovňa nemôže zostať na jednom mieste dlho.uvoľnenie pracovného tlačidlo pre zastavenie práce.

4.LED reflektor:Pri zapnutí ,dvakrát kliknite na""ZAPNUTÉ/VYPNUTÉ"" zapnúť/vypnúť pozornosti.

5.Plnenie:Použite napájací adaptér do 5V/1A(upravené podľa zákazníka) na pripojenie USB cable & wireless nabíjanie base,Dal pero konektor nabíjania na nabíjaciu základňu účtovať ,zelený indikátor blikať za normálnych plnenie a údržba zelene pri plnom nabití (potrebujú 8 hodín),nemusíte dobíjať zariadenia počas prevádzky Ihly Inštalácia:

1. Jemné ihly musí byť nainštalovaný s ihlou rôzne.

2. Hrubej ihly môžu byť inštalované priamo. Poznámky:

1.Pred použitím zariadenia na vlastnej koži, prosím, prax na bravčovej kým nie ste oboznámení s tým.

2. Podľa vašich bolesť tolerancie a operačný tela, polohy, zvážili, uplatňovanie aktuálne znecitlivujúce krém pred začiatkom liečby.je normálne, na pocit horiace vôňa počas konania.

3.Nečistite postihnutej oblasti s silné alkalické umývacie alebo drhnúť, jednoduchá starostlivosť je OK;Počas obnovy obdobie (1-3 mesiace),nie jesť korenené jedlo, udržať zdravý životný štýl..

4.Prosím, neberú veľký priestor (viac ako 2-3 cm), v jednej relácie ako veľké rany, zvyšuje riziko infekcií a šancu krvácanie.Tmavšie oblasti sa odporúča rozdeliť na štyri alebo päť operácií.

5.Zabráňte poškriabaniu chrastavitosti s rukami, keď svrbenie, pretože súťažných mäso rast obdobia, príložka sa lúpať sám o 20 až 30 dní.

6.Je lepšie nosiť suché insuiating rukavice počas prevádzky,

7.Prosím, bezodkladne odstrániť ihly po použití čistiť a dezinfikovať,potom udržať suché.

8.Nie umývanie prístroj do vody.

9.Nepoužívajte ho počas nabíjania,keď z prevádzky na dlhú dobu,to by mali byť skladované na suchom a chladnom mieste a nabiť raz za tri mesiace, udržať výdrž batérie.

10. Uchovávajte mimo dosahu detí, osôb, ktorí nevedia, prevádzku a domáce zvieratá.

11.Starší ľudia,deti,tehotné ženy ,osoby so srdcovými problémami a osoby citlivé na strašenie musí byť opatrný, aby ste mohli používať prístroj

 • Hmotnosť Balenia: 0.25kg (0.55lb.)
 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 20cm x 13cm x 4cm (7.87in x 5.12in x 1.57in)

 • Druh: Blackhead Odstraňovač
 • farba: striebro
 • Názov Značky: XPREEN
 • Číslo Modelu: XPRE051W
 • Funkcie: Spot Eraser Pro, pokožky značka remover, Pehaveniu Odstránenie Pero
 • Materiál: kov
 • Veľkosť: 175*28mm
 • Falošných Rias Plavidlá: Stroj Vyrobený
Thiaguinho Vdl 2018-04-05 it is fast! quality excellent! all like in description. сводит tattoo works well! if i need to output to tattoo 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší