BMT Pôvodné 10pcs/veľa Vynikajúcu Kvalitu Batérie Kobaltu Bunky TI CPU 1810mAh 3.82 V pre iPhone 6 6 G nahradenie 0 cyklus

BMT Pôvodné 10pcs/veľa Vynikajúcu Kvalitu Batérie Kobaltu Bunky TI CPU 1810mAh 3.82 V pre iPhone 6 6 G nahradenie 0 cyklus

SKU: i13372

Nový produkt

€51.27
Štítky: 0 cyklov, Batérie, iphone batérie, Lacné 0 cyklov, Vysoko Kvalitné batérie, Čína iphone batérie Dodávateľov.

5 Dôvodov, Prečo By Ste Mali Kúpiť Náš Produkt:

- Všetky Výrobku Podiel 1 Ročná Záruka

- 100% Testované Pred Odoslaním

- Sme továrne výrobcu

- Profesionálne Batérie pole pre 4 rokov

- 365 Dní Vrátiť politika a Doprava Zadarmo Oba Spôsoby

Ako sa položka vyzerať?

Kupujete Kvalitné Batérie pre 6 G, 100% Kobaltu bunky a TI CPU PCM s 2 Roky Záruka.

ABC vedomosti si musí vedieť o mobilného batérie:

V podstate, mobilného batérie je v kombinácii troch častí:

1. Jadro (článková batéria)

2. ochrana rady(PCM)

3. Flex kábel.

Dobrý výkon batérie závisí od jadro a ochrany dosky. Jadro ako aj bunky meria mAh. Vyššie mAh znamená vyššiu silu má. Ochrana dosky je rovnaký ako vodovodu. To ovládať elektrický prúd a napätie. No v prípade, PCM rada miss smart IC, nedá ovládať elektrický prúd správne, že je dôvod, prečo niektorí zákazníci sa sťažujú spotrebu energie tak rýchlo. V tomto prípade zákazník musí naučiť, ako odlíšiť batérie PCB dosky je kvalita, inak si možno myslel, že všetky batérie je isté. Tak či tak, tak, jadro a dozornej rade je dôležité pre dobrý batérie.

BMT hlavne predáva pod rôznymi kvality typy pre 6 G:

--Č. 1- ------ ( 100% Originálne Batérie ) -------m anufactured v roku 2015 alebo 2016. Nikdy byť vymontovaný. Vyradená z Nového telefónu alebo dostal, ako to je z proti prúdu. Každá Batéria má rôzne batérie série num a inej bunky série num. QR kód na zadnej strane batérie môžete skontrolovať, či sa tým i-nigma(APP). Keď ste demontáž batérie, uvidíte PCM a Bunky sú laserom zvárané, a z Bunky do PCM a PCM flex kábel nie sú všetky pripojené znamienko. Dokonalý vzhľad. Mali by ste vedieť, čo je na vrchu batérie(6 G-8P) ak ste naozaj pochopili, 100% Originálne Batérie.

--Č. 2 - ------ ( Vynikajúca Kvalita ) -------M anufactured 2017 alebo 2018, spojené s USA TexasInstruments IC na PCM dosky. Je to najlepší náhradné batérie pre 6 G. Maded 100% Kobaltu nie je Ni Co Mn(4:4:2) materiálu. Všetky batérie sa vykonáva kapacita triedenie proces uistite sa, že všetky batérie sú plné Kapacity 1810mAh alebo viac. 800-1000 Cyklus života. 0 Cyklu. Neatural tlač. Dokonalý vzhľad.

--Č. 3 - ------ ( Kmeňové Kvality ) -------M anufactured v roku 2017 alebo 2018, Bežné kvality bunky spojené s Kopírovať PCB dosky. Nulový Cyklus. Všetky batérie sa vykonáva kapacita triedenie proces uistite sa, že všetky batérie sú plné Kapacity 1810mAh.3 00-500 Cyklus života. 0 Cyklu. Neatural tlač. Dokonalý vzhľad.

Batéria Špecifikácia:

PCM Špecifikácia:

Nabíjanie a vybíjanie krivky:

-Väčšina ostatných dodávateľa batérie bunky nemôžu prejsť UL osvedčenou kvôli suroviny z buniek nie je dostatočne Li-CO2 (3,7 V). Môžu mať Li-NiCoMn(Ni Co Mn 4:4:2), ktorý chcete nahradiť. BMT spoločnosti batérie bunky sú všetky úplné Li-CO2 materiálu a odovzdať UL osvedčenou rovnako. Aký bude výsledok použitia batérie bunky vyrobené z Li-NiCoMn(Ni Co Mn 4:4:2) ? Odpoveď: batéria bunky môže trvať len niekoľko mesiacov a je, ale po tom prestať pracovať. Ale pre celý Li-CO2 (3,7 V) batéria bunky robil, to môže trvať roky.

Osvedčenou Batérie:

Bamyoyo Spoločnosť je obzvlášť pozorní o kvalite batérie ponúkame na predaj. Všetky naše batérie sú prísne dodržiavanie noriem a výrobných procesov. Batérie sú v súlade s osvedčenia o zhode.

Niektoré dôležité body na Výrobu Batérie:

1.Bamyoyo batérie sú triedenie kapacity triedenie kabinet kabinet, po 8 hodín triedenie, presné čítanie batérie údaje, triedenie kapacity podľa kapacity iPhone kapacita batérie, ak sa kapacita nie je až štandardné budú odstránené. Pokiaľ dobre viem, že nie všetky batérie výrobca bude triedenie buniek po jednom, väčšina z nich bude len urobiť ramdom kontrola vzhľadom na vysoké pracovné náklady a časovo náročné. To je dôvod, prečo naše batérie " kvality sú stabilnejšie ako iné.

2.Semifinished batérie je pri komplexnej inšpekcie so Texas Instruments softvéru. Pre iPhone batérie sa líši od ostatných mobilného batérie, pretože na PCB všetkých komunikačných údaje musia získať spojenie s Telefónom. Texas Instrument dizajn CPU pre iPhone batérie, to je dôvod, prečo Texas Nástroja batérie management software je najlepšie pre testovanie.

3.Harding pracovných člen tímu. Batérie kvality je naše všetko. Všetkých našich členov vyvinú úsilie na zabezpečenie zásobovania kvalitné batérie. Môžete sa dozvedieť viac o našej FB Stránke BMTbattery, ak máte záujem.

Niektoré Obrázky z veľtrhu:

To, čo povedali ?

Ako Sme Vám Mohli Pomôcť ?

- 4 Rokoch Angažovania sa v Časti, súčasti a príslušenstvo oblasti.

- Vždy Tu pre Všetky Vaše Po Predaji Problém.

- 24 hodín on-Line alebo e-Maily, Odpovedať v 3hrs - 6h.

Platby:

Doprava:

Spätná väzba:

Snažíme sa o Päť Hviezdičkový 5/5 podrobné hodnotenie pozitívnu spätnú väzbu. Ak z nejakého dôvodu si

nie sú spokojní prosím, dajte nám možnosť na vyriešenie problému pred odchodom

spätnú väzbu alebo otvorenie spor na Itruck.news.

  • Veľkosť Balenia: 25cm x 25cm x 4cm (9.84in x 9.84in x 1.57in)
  • Typ Jednotky: veľa (10 ks/lot)
  • Hmotnosť Balenia: 0.1kg (0.22lb.)

  • Apple Model: iPhone 6
  • Kompatibilné Značky: APPLE
  • Kapacita batérie(mAh): 1801mAh-2200mAh
  • Názov Značky: Bamyoyo
  • Certifikácie Kvality: CE,UL
  • Číslo Modelu: BMTI6GSQ
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
Kamross2 2017-10-17 very good batteries. very good batteries. 5/5
Jwgallert 2018-01-17 product life short 4/5
Bblack816 2018-01-22 excellent, fast shipping. seller recommended 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší