XH-B100 elektronický digitálny teplomer na meranie teploty sonda z tekutých kryštálov -50~110 profesionálny vodotesný b

XH-B100 elektronický digitálny teplomer na meranie teploty sonda z tekutých kryštálov -50~110 profesionálny vodotesný b

SKU: i17157

Nový produkt

€3.13
Štítky: sonda teploty, sonda digitálny teplomer, sonda teplomer digitálny, Lacné sondy teploty, Vysoká Kvalita sonda digitálny teplomer, Čína sonda teplomer digitálny Dodávateľov.

- rozlíšenie: 0.1 C

Celý stroj veľkosť: 4.8 cm * 2.8 cm * 1.5 cm

Vstavaný otvor veľkosti: 46 * 27mm

Senzor: kovové thermistor senzor line 0.8 m, nehrdzavejúca oceľ sondy

Stroj\\ \ 's snímača je stanovená na teplomer, nemôže byť zbúraný, venujte prosím pozornosť.

Často si kupujúci uviedol, že hlava povedal na odoslanie 2 batérie, dostal som tovar ako nie je vidieť batérie?

Vážení zákazníci, ak si len kúpiť jeden z našich zásielky na vás je už nainštalovaný, za veko na 2 batérie! Žiadna batéria, ako ukázať, oh, oh! Pretože sme sa dodáva prvých 100% testy, všetky povedal, že batéria je nainštalovaná na potvrdenie normálne, priame zásielky, je kupujúci tovar doručený môže byť použitá, veľmi pohodlné!

Použitie výrobku:

(1) meranie teploty vo vnútri a mimo auta

(2) meranie teploty vo vnútri a mimo miestnosť

(3) meranie teploty vo vnútri a mimo chladničky

(4) na meranie telesnej teploty

(5) rybník vody meranie teploty

(6) meranie teploty dieťaťa\\ \ 's vaňou

Veľa miest, ktoré môžu byť použité, je to veľmi pohodlné a praktické.

[službu záväzok]

Tento obchod v dobrej viere, zákazník najprv ako princíp, záväzok všetok tovar, kvalitu a spoľahlivosť, kompletné príslušenstvo, ako je napríklad dieťa nie je spokojný, prosím, kontaktujte ma v čase, tento obchod bude pre vás to správne riešenie

1, v obchode, všetky baby obrázky pre digitálne fotoaparáty, skenery a inými streľba, alebo skenovanie, a v podstate nie je farba chyba, obrázok je len orientačný, prosím prednosť v naturáliách.

2, platby: dôrazne sa odporúča bezpečnú platbu Alipay, v rovnaký deň alebo nasledujúci deň doručenia, ak nie je včas prijať omeškaním platby do obchodu, by nemalo trvať dodanie.

3, kuriérske, prepravné poštovné výpočet šablóny pre referenčné účely, dieťa fotografoval po úprave skutočné prepravné ceny, bude vydaný prúdu vyjadriť, môže kupujúci vybrať "nákladný zbierať" ale kuriérska spoločnosť sa zjednocuje s "SF", aby sa zabezpečilo, že miestna kuriérskej spoločnosti. Ostatné "SF" kuriérska nemôže dosiahnuť oblasti EMS.

4 tovaru: tovar sa raz predala zľavu nemení žiadne problémy s kvalitou, ako náhrada za kupujúceho dôvodov (predpoklad je tovar a obal krabice bez poškodenia), kupujúci musieť znášať náklady.

5, prihláste Popis: Podpis expresné zásielky (dôrazne sa odporúča, že som na znamenie), nezabudnite si dôkladne skontrolujte množstvo a kvalita tovaru, po potvrdení môže byť podpísaná, raz našiel problém, prosím odmietnuť zásielku, a kontaktovať jej vlastníka, a pohodlné logistiky, platíme kuriérska spoločnosť zúčastňuje. V záujme ďalšieho chrániť záujmy oboch predávajúceho a predávajúci, budete musieť spolupracovať, ďakujem!

6, potvrdenie prijatia a hodnotenie: kupujúci tovar doručený, prosím, potvrďte príjem a dať hodnotenia, akonáhle je to možné. Po každej transakcii, je čas pre naše výrobky a služby hodnotenie príležitosť, kladieme veľký dôraz na každého hodnotenia a snažíme dosiahnuť dokonalý servis, ak si zobraziť produkty po cítiť nespokojnosť s niečo, prosím, kontaktujte ma okamžite, vám vhodné riešenie metóda, prosím, nie rashly pre hodnotenie sme nie je dobré, ak je to kvôli nám, budeme zodpovední nakoniec, k dosiahnutiu vašej spokojnosti. Všimnite si tiež, ak chcete vyriešiť tento problém pre vás, aby zodpovedný hodnotenie transakcie, ďakujeme vám za pochopenie a podporu. Súčasne, sme sa tiež tešíme sa na vaše pripomienky a návrhy do obchodu, ale tiež tešiť sa na stretnutie s vami znova!

  • Veľkosť Balenia: 13cm x 12cm x 5cm (5.12in x 4.72in x 1.97in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.05kg (0.11lb.)

  • Dekorácie a výstavby obsah: Hydroenergetického Projektu
  • Názov Značky: BiNFUL
  • Stav: NOVÉ
  • Druh: Regulátor Napätia
  • Farba Klasifikácia: Teplomer +10 častíc, batérie, nezávislé teplomer
  • Kompatibilné Značka/Model: Žiadne
  • Č.: T110

Súvisiace produkty

Najpredávanejší