AC220V 2 KANÁLY Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Motora Pozitívne &negatívne Prepnúť Systém, Prijímač +Vysielače pre Spotrebiče na Brány, Garážové brány

AC220V 2 KANÁLY Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Motora Pozitívne &negatívne Prepnúť Systém, Prijímač +Vysielače pre Spotrebiče na Brány, Garážové brány

SKU: i17361

Nový produkt

€11.53 €10.14
Štítky: vysielač a prijímač bezdrôtovej, vysielač, prijímač auta, vysielač okruhu, Lacné vysielač a prijímač bezdrôtovej, Vysoká Kvalita vysielač, prijímač auta, Čína vysielač okruhu Dodávateľov.

AC220V 2 KANÁLY Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Motora Pozitívne &negatívne Prepnúť Systém, Prijímač +Vysielače pre Spotrebiče na Brány, Garážové brány spoločnosť prijíma diaľkové ovládanie dosky, vhodné pre anti-theft alarm, diaľkové ovládanie, elektrické Okná a dvere, ovládací signál, priemyselné ovládanie, elektrické ovládanie okruhu zdvíhacie zariadenia a podobne. Diaľkové ovládanie switch modul relé kontakt výstup nezávisle, je veľmi vhodný pre priamu kontrolu nad všetky druhy zaťaženia;Výrobky prijať bezdrôtová pevná kód technológie, všesmerového, noninterference prepínač. Diaľkové ovládanie spínač okruhu súčasť materiálov môže kupujúci kontrast

Pracovné Napätie : 220V

Max zaťaženie prúd : 10A

Pracovná Frekvencia : 315MHZ/433MZH( Frekvencia môže byť prispôsobený)

prosím, všimnite si, že tu je v set , urobili sme to spoločne pracovať, kým sme loď na vás , takže sa nemusíte starať o to, čo frekvencie sú oni . len niekto, kto kúpiť prijímač alebo vysielač sám ,musí starať o frekvenciu, na zápas .

Citlivosť prijímača: : -105Db

Pracovná teplota : -10 " C - +80'C

Výstup spôsobom : Momentálny.Prepnúť. Uzavretých je Nastaviteľná pomocou Prepojky na Prijímač .

Kód typ :Učenie kód

Prenosovú vzdialenosť:20-100M

práca/výstup spôsobom

Jog/Momentálny:

stlačte tlačidlo pracuje /O. uvoľnite prst na rovnaké tlačidlo stop/OFF . jeden kanál, prepínač(prijímač) je potrebné jeden tlačidlá diaľkového ovládania (vysielač )

Self -lock/Prepínať:

stlačením jedného tlačítka pre jeden čas pracuje/O . stlačte na to isté tlačidlo znova je stop/OFF . (jeden kanál, prepínač(prijímač) je potrebné jeden tlačidlá diaľkového ovládania (vysielač)

lnter-lock /Uzavretých : stlačte tlačidlo pracuje/ZAPNUTÉ ,stlačením iného tlačidla stop/OFF . ( jeden kanál, prepínač( prijímač )je potrebné 2 tlačidlá diaľkového ovládania (vysielač )

Vyučovacie Metódy:

Stlačte učiace tlačidlo, to znamená, že bolo uvedenie v štúdiu, keď kontrolka sa rozbliká . potom stlačíte akékoľvek tlačidlo na diaľkovom ovládači, aby transmite signál . to znamená, štúdium úspešne, keď indikátor flash 2-krát, kým kontrolka zhasne .

Diaľkové ovládanie (vysielač)

Diaľkové Ovládanie:

Prevádzkové Napätie: DC12V

Prevádzkový Prúd: 30MA

Prevádzkové Frekvencie: 315MHZ/433MHz

Frekvencia Vzdialenosť: 20-200 M

(prosím, všimnite si, že je ideálna vzdialenosť bez bloku a signál zasahovať , to by stúpať a klesať o 10%-50% s blok a rušeniu signálu ).

Poznámka: 433mhz a 315 mhz sú k dispozícii ,315mhz budú zaslané ak nie je dopyt na frekvenciu

Package Zahrnuté:

1 x Prijímač ( s krytom )

1 x Vysielač ( s batériou )

  • Veľkosť Balenia: 18cm x 10cm x 8cm (7.09in x 3.94in x 3.15in)
  • Hmotnosť Balenia: 0.35kg (0.77lb.)
  • Typ Jednotky: Súbor

  • frekvencia: 315mhz / 433mhz
  • Bezdrôtová Komunikácia: RF
  • Názov Značky: STOROČIA AOKE
  • Použitie: Univerzálny
  • kanál: 2
  • Package: No
  • Číslo Modelu: 220V-2ch

Súvisiace produkty

Najpredávanejší