Horúce Nové Arcade MAME Hre 2 v 1 Multi JAMMA Switcher PCB borad s diaľkovým ovládaním a romote prijímač

Horúce Nové Arcade MAME Hre 2 v 1 Multi JAMMA Switcher PCB borad s diaľkovým ovládaním a romote prijímač

SKU: i17748

Nový produkt

€40.70
Štítky: pcb prototyp, pcb široké, pcb obrazovke, Lacné pcb prototyp, Vysoká Kvalita pcb široké, Čína pcb obrazovke Dodávateľov.

Horúce Nové Arcade MAME Hra 2 in1 Multi JAMMA Switcher PCB Borad s Diaľkovým ovládaním a Romote Prijímač Úvod: Teraz môžete pripojiť 2 rôzne Jamma plošného spoja do jednej skrinky a vyberte hru, ktorú chcete hrať, a to stlačením spínača ovládanie .Ak chcete nainštalovať len plug PCB do vášho existujúceho Jamma postroj. To nainštalovať ľahko a prácu ideálny. Inštalovať dva rôzne JAMMA (alebo non-JAMMA s použitím JAMMA Adaptér) Pcb do jedného JAMMA skrinka s ľahkosťou! Tento 2-v-1 Multi JAMMA switcher rada je jednoduchý na inštaláciu a pracuje len s rýchlym stlačením tlačidla. Súčasťou balenia je i káblový prepínač funkcie. Poskytuje bezproblémové, rýchle prepínanie medzi dvoma nainštalovaný dosky. Aj toto je potrebné, ak inštalácia vo verejnom hra izba (takže zákazník nemusí čakať na druhý hracej zapnutie a vyskúšať sám, ak je vybraný...hra by už byť a pripravený ísť). Funkcia: Všetky naše položky sú Úplne Nové Viacero možností zadávania textu (Vstupy cez JAMMA sloty, VGA spojenia, RGB-S Spojenia, a L/R Audio vstupy) Pri prvotnom zapnutí, slot 1 automaticky zapnutá a hrá. Oba sloty na výkon spolu Switcher trasy +5VDC, +12VDC, a -5VDC Switcher trasy SERVIS a TEST tlačidlo funkcie, plus až na 4 strelec tlačidlá na prehrávači Nastavenie je rýchle a jednoduché Nastavenie Úvod: Inštalácia 2-v-1 Multi JAMMA Switcher PCB do svojho JAMMA pripravený arcade skriňa (na kabinetu poschodí je ideálne, ak je to možné) Pripojiť sa 2-v-1 Multi JAMMA Switcher PCB do svojho JAMMA skrine konektor Nainštalovať iné JAMMA PCB (alebo non-JAMMA PCB s použitím JAMMA Adaptér) do jednej otvorenej 2-v-1 MultiJAMMA Switcher PCB sloty (Slot najďalej od JAMMA spojenie je slot 1 / najbližšie je slot 2). Pri zapojení v Jamma dosky, predná doska (na Prednej strane má monitor port na to), ide na prednej strane prepínača, predné spínač má dve VGA vstup porty. Napájanie na svojom kabinete a vychutnať Dôležitá Pripomienka: Technické Poznámky : Tento prepínač nebude prepnúť video s 400-v-1 Pandora V2 PCB dosky pomocou VGA video. Aby bolo možné pracovať s týmto board VGA video je potrebné ručne pomocou VGA spínaciu skrinku. Krátke video, ktoré potrebujú, aby sa prepnúť na samostatný vypínač všetky ostatné funkcie sa prepnúť správne. Ak používate CGA trubice monitor, potom nie je problémom. Monitor: Ak používate CGA monitor, potom môžete jednoducho drôt monitora vypnutie Jamma postroj, Ak používate monitor VGA, potom sa budete musieť nastaviť Jamma dosky VGA potom pripojte obe Jamma dosky VGA porty z dosky VGA vstup prepnúť pomocou samec na male VGA kábel. Špecifikácie: Farba: Zelená Čistá Hmotnosť: 310g Tohto Zoznamu Vrátane: 1 x 2-v-1 Multi JAMMA Switcher PCB dosky 1 x Diaľkové Ovládanie (okrem batérie) 1 x Diaľkový Prijímač

Doprava

Itruck.news Doprava je oficiálne logistických služieb ponúkaných spoločnosťou Sos logistických služieb "CaiNiao". Táto služba sa vzťahuje na zásielky z Číny na celom svete.

Itruck.news Poštovného vám pomôže sledovať vaše package celú cestu od odoslania oznámenia na dodanie.

Akonáhle ste objednávku, Itruck.news Doprava bude zbierať tovaru od nás ako prvý, a odoslania tejto objednávky lodná spoločnosť. Itruck.news môžete uistiť, že váš balík je poštovné na čas a poskytovať s end-to-end sledovania. A môžete si prezrieť informácie o sledovaní vo vašej stránke podrobnosti objednávky tak, že môžete sledovať váš balík kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť. Ak balík stratil počas prepravy, Itruck.news pomôže nájsť alebo vrátime vám priamo.

Ak vyberiete možnosť " Itruck.news Štandardná Doprava ", CaiNiao bude odoslania tejto objednávky prepravným spoločnostiam, ako Singapur post, OMNIVA-Estónsko Post, Correos, Posti Fínsko atď., všetky tieto lodné spoločnosti majú špeciálne leteckých liniek pre oveľa rýchlejšie dodanie, než je obvyklé airmails( dorazí väčšine krajín v 3 týždne ), spoľahlivejšie, ktoré môžu ponúknuť lepšie colné odbavenie .

Ak vyberiete možnosť " Itruck.news Premium Dopravu ", CaiNiao bude odoslania tejto objednávky prepravným spoločnostiam, ako HK DHL, PONY atď, Odhadovaný Čas Doručenia sú 3-10 pracovných dní . Ale v niektorých krajinách musieť zaplatiť za colné poplatky alebo dane.

Sme zvyčajne nižšie hodnoty produktu pre jednoduché colné odbavenie , ak si mysli, alebo potrebujete skutočnú hodnotu, prosím informujte nás. Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane.

Poznámka: neváhajte a kontaktujte nás, ak nejaké problémy počas pôrodu, sme radi, že môžeme vyriešiť za vás.

***Prosím, uistite sa, že prijímač je celé meno a kontakt, číslo je správne pre lepšie dodanie. Vďaka!*** Záruka A Údržba

Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 3 - mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.4kg (0.88lb.)
  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

  • Druh: JAMMA Switcher
  • Číslo Modelu: JAMMA Switcher
  • Vek: >8 Rokov
Juliyalementa 2017-12-04 Super fast shipping to Canada 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší