2017 GymSong S905 domov ktv karaoke stroj systém s HD systému, vietnamčina piesní Karaoke 8876E

2017 GymSong S905 domov ktv karaoke stroj systém s HD systému, vietnamčina piesní Karaoke 8876E

SKU: i17887

Nový produkt

€185.61
Štítky: ktv karaoke stroj, karaoke stroj, ktv karaoke, Lacné ktv karaoke stroj, Vysoká Kvalita karaoke stroj, Čína ktv karaoke Dodávateľov.

Tento odkaz je pre trial poriadok alebo malý, aby pre testovanie kvality ,tešíme sa na distribútora . Len stroj ,bez piesne

2017 GymSong S905 domov ktv karaoke stroj systém s HDMI systém Karaoke

HD Pevný disk Android karaoke prehrávač

To je jeden full HD pevný disk Karaoke Skladby, Aby stroj a HD pevný disk android prehrávač, nainštalovaný android6.0OS, schopnosť dekódovať a video výstup oboch prichádza skutočne na 1080P, teda 1920 X 1080 rozlíšenie videa(náš najlepší produkt, model môže podporovať 3840 X 2160 video rozlíšenie) ; inde na podporu takmer všetky multimediálne súbory formáty.

tak ako počítač,je možné pripojiť k internetu cez WIFI alebo kábla siete,Aby vaša TV byť šikovný,umožňujú vychutnať HD filmov,Hier, Android,Aplikácie,surfovanie na internete,aby váš domov bude divadlo a priniesť nekonečnú zábavu.

Ako profesionálny karaoke stroj,karaoke systém je navrhnutý tak, užívateľsky prívetivé,Viac spôsobov, ako na objednávku pieseň, Iphone a android telefón si môže objednať skladby tiež môžete vybrať skladby prostredníctvom reči.

Predné a zadné Obrázok :

Android 5.1 HD karaoke prehrávač, HDMI 1080P s Automatickým ovládaním Hlasitosti, dvojité hdd

Na GS-905/KTV HRÁČ beží Operačný Systém Android. To je tiež HD Smart TV Box, ktorý podporuje prehliadanie webu & media streaming, ktoré podporujú takmer všetky multimediálne súbory formáty. Je to všetko v jednom systéme domáceho kina, kde si môžete vychutnať HD filmov, Hier, Android, Aplikácie, surfovanie na internete a osobné foto slideshow hráč z fotografií.

V Karaoke Prehrávač môžete rozhranie s drôtovej alebo bezdrôtovej myši a klávesnice, Diaľkové Ovládanie, Telefón Android,Android Tablet , iPhone a iPad. V Karaoke Vzduchu app je k dispozícii na Apple Store a Google Play Store umožňuje ovládanie, vybrať a objednať skladby zo svojho telefónu. ( hľadať Karaoke vzduchu v google Play store, alebo Karaoke vzduchu 2 v Apple store)

Každý používateľ, ktorý je pripojený k PREHRÁVAČU Systém na rovnakej WiFi sieti, môžete samostatne ovládať svoj Karaoke funkcie pomocou jeho alebo jej vlastné smart telefónu alebo tabletu, nie viac toho, ak chcete zdieľať, alebo sa prejsť okolo hrubé pieseň knihy alebo čaká nájsť svoju skladbu alebo nahrať skladbu. Všetko, čo možno urobiť jednoducho a pohodlne pomocou niekoľko ťuknutí na vašom telefóne alebo tabletu.

Funkcie:

PRÍSLUŠENSTVO ZOZNAM

Diaľkové ovládanie 1 KS

AV pripojenie kábel 1 KS

HDMI pripojenie kábel 1 KS

Pripojenia USB kábel 1 KS

Pevný disk skrutku 8 KS

Manuál inštrukcie 1 KS

Poznámka : Prosíme, skontrolujte stroje, ako znamenie . Nechceli sme akceptovať vrátenie tovaru v prípade zlých doprava .

  • Hmotnosť Balenia: 5.0kg (11.02lb.)
  • Veľkosť Balenia: 50cm x 43cm x 10cm (19.69in x 16.93in x 3.94in)
  • Typ Jednotky: kus

  • RMVB: podpora
  • farba: Čierna
  • Číslo Modelu: HD-S905/8876
  • Text displej: podpora
  • Miesto Pôvodu: Guangdong, Čína (Pevninská Časť))
  • Názov Značky: GYMSENSE
  • mp3 súbor: podpora

Súvisiace produkty

Najpredávanejší