Digitálny LCD tach hodinu meter, teplomer temp meter pre plynového motora motocykla morských jet boat buggy traktor pit bike paramotor

Digitálny LCD tach hodinu meter, teplomer temp meter pre plynového motora motocykla morských jet boat buggy traktor pit bike paramotor

SKU: i2195

Nový produkt

€65.05 €50.08
Štítky: motocykel temp, digitálny tach hodinu meter, digitálny merač motocykel, Lacné motocyklové temp, Vysoko Kvalitné digitálne tach hodinu meter, Čína digitálny merač motocykel Dodávateľov.

Runleader je hrdý na to, predstaviť novú RL-HM035T Digitálne Podsvietenie Multifunkčné Temp Tach/Hour meter. Môže pracovať na akejkoľvek 2 alebo 4 zdvih plynový motor až 8 valcov.To má silný Temp systém,RPM systém na meranie,meranie času systému, ako aj niektoré ďalšie unikátne funkcie dizajn.

Teplota Meracieho Systému Vrátane :meranie aktuálnej teplote MAX Temp a nastavenie cez teplota varovanie funkciu, teplotu jednotky displej je možné nastaviť užívateľ, snímač teploty typu môže byť vyberte používateľa, atď

RPM Merací Systém Vrátane: meranie prúdu motora ot / MIN ,nahrávanie a prezeranie motora MAX OTÁČOK a nastavenie varovanie prekročenia rýchlosti funkcia, RPM obnovovacia frekvencia 0,5 S ,atď.

Načasovanie Systému, Vrátane : hromadí celkových prevádzkových hodín, TOT , nahrávanie čiastočné beží čas PRÁCE , údržba časovač je možné nastaviť voľne na 0-200 hodín SVC , atď.

Jedinečný Dizajn Vrátane : jednoduché nainštalovaný,vymeniteľná CR2032 batérie,dáta uložené automaticky po výmene batérie,zelené podsvietenie, veľký LCD displej, dizajn,vodotesné Hodnotiť IP65,atď.

Navyše, výrobky dostali certifikácia CE a ROHS. Má patent ako v Číne a v usa .

Merač zobrazí aktuálna teplota test bod. Po správne pripojenie, teplota bude merať priamo a obnovovacia frekvencia je 8 sekúnd.Teplota chyby merania je ±1% .

Tento merač záznam MAX Temp, ktoré je možné zobraziť a vynulujte stlačením tlačidla používateľa.Táto pomoc užívateľ vedieť, teplota test bod dobre.

Ako vysoké teploty budú škodu veci, ktoré na základe materiálu, tam. Iné miesto, iný obmedzenú teplotu.

Vysoké teploty budú robiť veci poškodené. Ako dôležité je pripomenúť, vysoká teplota ! V priebehu teploty upozornenie môže byť stanovenej užívateľov.

Tento merač má 2 teplota jednotky v systém, ktorý je možné nastaviť užívateľ. A to má tiež 2 možnosti, snímač teploty.

Jeden predvolený je NTC,iné, ktoré je potrebné kúpiť od používateľa v naviac je PT100.

Merač ukazuje aktuálny RPM je, keď je motor v chode. Načasovanie presnosť je 10RPM. V porovnaní s s ukazovateľom otáčkomera,

zobrazí RPM presnejšie. A čo viac, vynikajúce je, že tach hodinu merač je možné nahrávať motora MAX RPM rámci raz pracovnej doby.

Ako vysoko RPM spôsobiť poškodenie motora založené na značke motora. Rôzne značky, rôzne obmedzené ot. / MIN.

Dlho high-RPM bude motor poškodený. Ako dôležité je pripomenúť, vysoké ot. / MIN.! Tento tach hodinu merač je možné nastaviť cez RPM upozornenia užívateľov.

Toto môže byť použité na vrchole tachometra na rôznych motorov a strojov. To je ideálne rev counter pre Paramotors, ultraľahké lietadlá,

Lodné Motory - Inboards a Prívesné. Aj pomocou Čerpadiel, Generátorov, Mowesr, Model Lode, motocykle, Skútre, Čistiace prostriedky a motorové píly.

Tento merač záznam benzínový motor je celkom prevádzkových hodín a čiastočné čas dostať indukčné z spark plug kábel.

O hodinu na meter ukazuje celkom hodín a čiastočné čas peňazí. Čiastočné načasovanie si môžete pozrieť a vynulujte stlačením tlačidla.

Benzínový motor nevyžaduje údržbu v správnom čase, tak, aby sa zaručujú dobrý výkon.

V SVC funkcia tachometra je pripomenúť v pravý čas. Tento čas sa môže nastaviť užívateľ. To je veľký hodinu meter alebo časovač.

Tento tach hodinu meter použiť viac vynikajúci materiál, má úplné zobrazenie displeja, ktorý umožňuje používateľovi vidieť na obrazovke jasnejšie v rôznych uhloch.

Tento tach hodinu meter nevyžaduje ďalšie napájanie. Má internú batériu a batériu môže vymeniť.

Dáta budú automaticky uložené pri výmene batérie. To má dlhšiu životnosť ako tach hodinu meter, ktorý batérie nemôžu byť nahradené.

Tento merač môže byť inštalovaný v 3 spôsoby.

1. Inštalácia s 3 m nálepky.( súčasťou balenia)

2. Inštalovať pomocou skrutiek.(súčasťou balenia)

3. Inštalácia s hodinu meter montážne držiaky.(nie je súčasťou)

O Nákupe

1. Si môžete zakúpiť priamo kliknutím na platforme.

2. Zľava podpory predaja sa bude konať nepravidelná na platforme. Môžete pridať nášho obchodu Mojich Obľúbených Obchodov.

3. Ak potrebujete oznámenia vopred alebo pripomenúť si v ten deň o propagačná činnosť, prosím nechajte nám správu. Vás budeme informovať v období propagačných aktivít.

4. Ak si kúpite viac ako jeden kus v čase, môžete zvoliť zodpovedajúci produkt link alebo kontakt so nášho servisného Strediska. Zľava bude poskytnutá veľmi skoro.

5. Ak ste obchodník, môžete nám poslať správu alebo kontakt s našimi službami Centra, dobré ceny a nové produkty návrhy budú mať.

O Platbu

1. Akceptujeme platbu Alipay.

2. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

3. Ak nemôžete platby okamžite po aukcia, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova platby. Priateľské poradiť platiť čoskoro, tak, že môžeme usporiadať zásielky, akonáhle je to možné.

O Dopravu

 • Veľkosť Balenia: 15cm x 12cm x 10cm (5.91in x 4.72in x 3.94in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.08kg (0.18lb.)
 • Typ Jednotky: kus

 • Názov Značky: runleader
 • Položka Dĺžka: 7.5cm
 • Položka Hmotnosť: 98g
 • Špeciálne Funkcie: hodinu meter/tachometra
 • Druh Materiálu: ABS
 • Externé Testovanie Certifikácia: CE
 • Položka Šírka: 3.7cm
 • Názov Modelu: RL-HM035T
 • Položka Výška: 1.3cm

Súvisiace produkty

Najpredávanejší