JIGU 687518-1C1 AJ02XL HSTNN-C75J Pôvodné notebook Batérie Pre HP ELITEPAD 900 G1 7.4 V 21WH

JIGU 687518-1C1 AJ02XL HSTNN-C75J Pôvodné notebook Batérie Pre HP ELITEPAD 900 G1 7.4 V 21WH

SKU: i2404

Nový produkt

€26.17 €21.98
Štítky: batérie pre hp, notebook batérie pre hp, pôvodné notebook batérie, Lacné batérie pre hp, Kvalitný notebook batérie pre hp, Čína pôvodné notebook batérie Dodávateľov.

100% originálne batérie

100% záruka testovaná ok pred odoslanim

Môžete vidieť porovnanie obrázkov, podľa tvar batérie a batérie rozhranie ďalej určenie vašej batérie potreby.

HSTNN-C75J notebook batérie môže nahradiť nasledujúce číslo dielu: 687518-1C1 HSTNN-C75J AJ02XL HSTNN-IB3Y HSTNN-C75J notebook batéria je kompatibilná s týmito modelmi : ELITEPAD 900 ElitePad 900 G1

Upozornenie.

Obrázky pre referenčné účely,špecifické druh prednosť! Ak potrebujete najnovšie a aktuálne fotografie, kontaktujte nás, prosím !

Vzhľadom na dopravné problémy, výrobku vzhľad môžu mať malé škrabance.

Je možné, že nie všetky.

Ak nie je možné akceptovať, prosím, nie je cieľom. O dodaciu Adresu je na zodpovednosti zákazníka, aby nám presnú a úplnú adresu. Adresa opravy po balík bol odoslaný, je veľmi drahé a často nemožné. Balíky sa vrátil k nám adresu chyby často vznikajú dodatočné priznanie expedičný poplatok (účtované kuriérom), ktorá bude odpočítaná z vrátenie stornovať objednávku. Skontrolujte, či je adresa, ktorú ste poskytli je správne a aktuálne. Nepoužívajte neštandardné skratky. Vrátenie platby za Zrušené objednávky bude vrátený na vrátenie tovaru v predajných stave. Vrátenie bude usporiadané cez originálny spôsob platby. Prepravné sa nevracia. Doplnenie stavov poplatok môže účtovať poplatok, v závislosti na stave vráteného tovaru. Žiadosť o vrátenie bude akceptovaná LEN vtedy, keď nahradenie položky nie sú k dispozícii. Návrat Politiky 1. Ak nie ste spokojní s našimi produkt(y), prosím, kontaktujte nás získať Číslo RMA do pätnástich (15) dní od nákupu. A produkty musia byť vrátené 100% kompletný, vrátane všetkých súčiastok, originálne krabice a obalové materiály, príručky a iné príslušenstvo od výrobcu. Vyhradzujeme právo účtovať 25% doplnenie stavov poplatok pre NON-CHYBNÉ vráti. 2. V vrátením výrobkov na nás, zákazník je povinný zaplatiť vrátiť nákladnej dopravy. Návrat balíkov C. O. D nebudú akceptované. Len návrat nákladnej pre nesprávne položky dodaný zákazníkovi bude zaplatená za nami. 3. Uistite sa prosím, že vrátený tovar sú tie, ktoré ste si u nás zakúpili. Nie sme zodpovední za žiadne položky poslal k nám, že nie je náš výrobok. 4. Repack v originálnom balení: Uzavreté všetko, čo pôvodne prijaté, vrátane manuálov a súvisiacich materiálov. Miesto zabaleného produktu v ochrannom vonkajšieho poľa. Musíme prijať všetky pôvodné výrobkov za účelom spracovania vašich vrátiť alebo vymeniť. Nie sme zodpovední za výrobky, ktoré sú poškodené v dôsledku nedostatočného balenia, znetvořil balenie, alebo stratené zásielky. Produkty musia byť vrátené 100% kompletný, vrátane všetkých súčiastok, originálne krabice a obalové materiály, príručky, prázdne záručnej karty a ďalšie príslušenstvo od výrobcu.

 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.4kg (0.88lb.)

 • Kompatibilné Značky: HP
 • Package: Jednotlivé hnedé neutrálne pole
 • Napätie Batérie: 7.4 V
 • Názov Značky: JIGU
 • Záruka: Záruka 2 roky
 • Druh: Li-polymer
 • Kapacita Batérie: 2501 - 3000 MAh
 • Číslo Modelu: AJ02XL
 • Typ Produktu: Originálne Batérie

Súvisiace produkty

Najpredávanejší