DIY Ručne vyrábané kožené taška cez rameno kreslenie DIY T-B-5033 ručne vyrábané kožené tašky [B-5033] výkresy zodpovedajúce hardvérové príslušenstvo sada

DIY Ručne vyrábané kožené taška cez rameno kreslenie DIY T-B-5033 ručne vyrábané kožené tašky [B-5033] výkresy zodpovedajúce hardvérové príslušenstvo sada

SKU: i2694

Nový produkt

€7.98
Štítky: Príslušenstvo Sada, príslušenstvo príslušenstvo, príslušenstvo ručné, Lacné príslušenstvo sada, Vysoko Kvalitné príslušenstvo príslušenstvo, Čína príslušenstvo ručné Dodávateľov.

Kupujúcemu Oznámenie

1, Čína príspevok air mail spôsobom a Čína príspevok vzduchu parcal spôsob je lacnejší. Ale ich prepravu rýchlosť je veľmi pomalý, najmä Prepravy do Ruska. Teda, pred nákupom, prosím, starostlivo zvážte, čo prepravu spôsobom, ktorý budete používať. Všetky Objednávky budú doručené na prvýkrát, kedy sme prijímať objednávky. Prosím, nenechajte sa vzťahujú na spor na pomalá rýchlosť Čína príspevok air mail a Čína príspevok vzduchu parcely spôsobom. Ste selct týmto spôsobom, musíte dovoliť pomalá rýchlosť.

2, Máme právo na zmenu express spôsobom , podľa skutočných express stav. Prosím, nenechajte spor pre express dopravca mení.

3, Sme sa uistite, že všetky výrobky dodávame sú dobré pred dodaním. Neakceptujeme cargo vrátiť. Nemôžeme si dovoliť resposibility výrobkov rozdelená na prepravu. Akonáhle ste našli produkt ia rozbité pred podpisom, prosím, kontaktujte váš miestny dopravca získať náhradu škody.Prosím, nenechajte spor na tento problém.

4, nemôžeme akceptovať zlé komentár pod 3 začína pre špeciálnu zľavu na produkty.

5, Pred Znamení produktov, nezabudnite si skontrolovať, či obaly a výrobky sú dobre. Sme uistite sa, že všetky výrobky sú balené aj pred pôrodom. Akonáhle produkt nefunguje, alebo nefunkčné,prosím, kontaktujte miestne express spoločnosti alebo dopravca dostať náhradu škody. Nemôžeme si dovoliť carge produktu nefunkčné.

6, Prosím, tiež skontrolovať, anglicky, Adresu, číslo mobilného telefónu, telefónne číslo. Uistite sa, že sú účinné.

7, Ak by ste mohli pochopiť našu nad 6 položiek, vítame vás na nákup od nás. Tu máme väčšina konkurenčných produktov.

8, Pre letné oblečenie, prosím, pozrite sa s nami na rozšírené o potvrdenie, či sú na sklade, v pokročilých.

Užite si nakupovanie čas. Akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte sa s nami kedykoľvek, budeme odpovedať vám na prvý raz.Ak ste spokojný s našim výrobkom, nezabudnite dať 5 sa začína a dobrý komentár. 5% zľava môže byť poskytnutá ďalšej objednávke.

Produkt taška výkresy, skôr ako tašky. Venujte prosím pozornosť tejto pred platby. Užite si urob si sám čas.

Odporúčame DIY tašky sami. Ak potrebujete skončil taška, budete musieť čakať na 30-60 dní. Pre tieto výrobky sú vyrobené ručne. To snáď majú niektoré drobné chyby. Ak si mysli, prosím, nezabudnite, aby z nás.

  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.1kg (0.22lb.)
  • Veľkosť Balenia: 30cm x 30cm x 30cm (11.81in x 11.81in x 11.81in)

  • Číslo Modelu: Sedemnásť miliónov sedemdesiat tisíc tri sto sedem
  • Materiál: Papier, Kartón
  • farba: papier na kreslenie, skončil taška 30 dní

Súvisiace produkty

Najpredávanejší