BMT pôvodné 10pcs/veľa Obyčajných Kvality 1440mAh 3,7 V Batéria pre iPhone 5, 5G 0 nulový cyklus náhrada Za BMTI5GOQ

BMT pôvodné 10pcs/veľa Obyčajných Kvality 1440mAh 3,7 V Batéria pre iPhone 5, 5G 0 nulový cyklus náhrada Za BMTI5GOQ

SKU: i3775

Nový produkt

€28.41
Štítky: Batérie, batéria pre iphone 5, Batéria 3, 7 v, Lacné batérie, Vysoko Kvalitné batérie pre iphone 5, Čína batéria 3, 7 v Dodávateľmi.

5 Dôvodov, Prečo By Ste Mali Kúpiť Náš Produkt:

- Všetky Výrobku Podiel 1 Ročná Záruka

- 100% Testované Pred Odoslaním

- Sme továrne výrobcu

- Profesionálne Batérie pole pre 4 rokov

- 365 Dní Vrátiť politika a Doprava Zadarmo Oba Spôsoby

Ako sa položka vyzerať?

Kupujete Bežnej Kvalite!

ABC vedomosti si musí vedieť o mobilného batérie:

V podstate, mobilného batérie je v kombinácii troch častí:

1. Bunky (batéria core)

2. ochrana rady(PCM)

3. Flex kábel.

Dobrý výkon batérie závisí od bunky a ochrany dosky. Bunky, ako aj jadro je merané mAh. Vyššie mAh znamená vyššiu silu má. Ochrana dosky je rovnaký ako vodovodu. To ovládať elektrický prúd a napätie. No v prípade, PCM rada miss opatrenie IC , nedá ovládať elektrický prúd správne, že je dôvod, prečo niektorí zákazníci sa sťažujú spotrebu energie tak rýchlo. V tomto prípade zákazník musí naučiť, ako odlíšiť batérie PCB dosky je kvalita, inak si možno myslel, že všetky batérie je isté. Každopádne, takže bunky a PCM je dôležité pre dobrý výkon batérie.

BMT hlavne predáva pod rôznymi kvality typy pre 5G:

--Č. 1 () vyrobené z SonyCore (APN NUM:616-0613), nikdy byť vymontovaný. Vyradená z Nového telefónu alebo dostal, ako to je z našej upsteam. Kapacita 1440mAh. Každá Batéria má rovnakej série num a dátum výroby v roku 2017. Možno sa pýtate, prečo BMT 5G AAA kvalita má rovnakej série num, Dôvod? Sme pretlač batérie, pretože bývalá tlač je držať na batérie zásobník a vyzerá to zle. Nulový Cyklus. ----- AAA Kvality

--Č. 2 () vyrobené 2017, spojené s USA TexasInstruments IC na PCB dosky . To môže vymeniť 5G batérie. Nulový Cyklus, Plná Kapacita 1810mAh. Každá Batéria má rovnakej série num. ------- AA Kvality

--Č. 3 () vyrába sa v roku 2017, zmontované s hladinou PCB dosky. Nulový Cyklus. Každá Batéria má rovnakej série num. ----- Kvalita

Batéria Špecifikácia:

PCM Špecifikácia:

Nabíjanie a vybíjanie krivky:

-Väčšina ostatných dodávateľa batérie bunky nemôžu prejsť UL osvedčenou kvôli suroviny z buniek nie je dostatočne Li-CO2 (3,7 V). Môžu mať Li-NiCoMn(Ni Co Mn 4:4:2), ktorý chcete nahradiť. BMT spoločnosti batérie bunky sú všetky úplné Li-CO2 materiálu a odovzdať UL osvedčenou rovnako. Aký bude výsledok použitia batérie bunky vyrobené z Li-NiCoMn(Ni Co Mn 4:4:2) ? Odpoveď: batéria bunky môže trvať len niekoľko mesiacov a je, ale po tom prestať pracovať. Ale pre celý Li-CO2 (3,7 V) batéria bunky robil, to môže trvať roky.

Osvedčenou Batérie:

Bamyoyo Spoločnosť je obzvlášť pozorní o kvalite batérie ponúkame na predaj. Všetky naše batérie sú prísne dodržiavanie noriem a výrobných procesov. Batérie sú v súlade s osvedčenia o zhode.

IC & FCC: Federal Communications Provízie; Severnej Ameriky Štandard, ktorý definuje pravidlá a postupy, aby sa zabránilo elektronických zariadení z spôsobuje škodlivé rušenie frekvenčné spektrum. CE: Európska Zhody, Batérie zasadnutí Európskej technickej harmonizácie noriem.Batérie boli vystavené dizajn a kontroly, kontroly; A spĺňajú základné technické požiadavky stanovené Európskou Smernicou.Toto označenie umožňuje voľný pohyb v rámci Európskeho trhu. PSE: Bezpečnosť Produktu Elektrické Spotrebiče & Materiálu.Elektrický Prístroj a karta Bezpečnostných Zákon sa vzťahuje na podniky, ktoré vyrábajú alebo dovážajú výrobky v Japonsku . Batérie sú stretnutie Japonsko elektrický výrobok výroba normy.

Niektoré dôležité body na Výrobu Batérie:

1.Bamyoyo batérie sú triedenie kapacity triedenie kabinet kabinet, po 8 hodín triedenie, presné čítanie batérie údaje, triedenie kapacity podľa kapacity iPhone kapacita batérie, ak sa kapacita nie je až štandardné budú odstránené. Pokiaľ dobre viem, že nie všetky batérie výrobca bude triedenie buniek po jednom, väčšina z nich bude len urobiť ramdom kontrola vzhľadom na vysoké pracovné náklady a časovo náročné. To je dôvod, prečo naše batérie " kvality sú stabilnejšie ako iné.

2.Semifinished batérie je pri komplexnej inšpekcie so Texas Instruments softvéru. Pre iPhone batérie sa líši od ostatných mobilného batérie, pretože na PCB všetkých komunikačných údaje musia získať spojenie s Telefónom. Texas Instrument dizajn CPU pre iPhone batérie, to je dôvod, prečo Texas Nástroja batérie management software je najlepšie pre testovanie.

3.Harding pracovných člen tímu. Batérie kvality je naše všetko. Všetkých našich členov vyvinú úsilie na zabezpečenie zásobovania kvalitné batérie. Môžete sa dozvedieť viac o našej FB Stránke BMTbattery, ak máte záujem.

Niektoré Obrázky z veľtrhu:

To, čo povedali ?

Ako Sme Vám Mohli Pomôcť ?

- 4 Rokoch Angažovania sa v Časti, súčasti a príslušenstvo oblasti.

- Vždy Tu pre Všetky Vaše Po Predaji Problém.

- 24 hodín on-Line alebo e-Maily, Odpovedať v 3hrs - 6h.

Platby:

Doprava:

Spätná väzba:

Snažíme sa o Päť Hviezdičkový 5/5 podrobné hodnotenie pozitívnu spätnú väzbu. Ak z nejakého dôvodu si

nie sú spokojní prosím, dajte nám možnosť na vyriešenie problému pred odchodom

  • Typ Jednotky: veľa (10 ks/lot)
  • Hmotnosť Balenia: 0.1kg (0.22lb.)
  • Veľkosť Balenia: 25cm x 25cm x 4cm (9.84in x 9.84in x 1.57in)

  • Certifikácie Kvality: CE,UL
  • Kapacita batérie(mAh): 1301mAh-1800mAh
  • Názov Značky: Bamyoyo
  • Kompatibilné Značky: APPLE
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Číslo Modelu: BMTI5GOQ
  • Apple Model: iPhone 5
Kristin Korolali 2018-01-05 The product received. The quality is good. Everything works. Recommend seller. 5/5
Ahmetozden 2018-01-25 ok 4/5
Molly Grove 2018-04-04 nicely EVERYTHING many thanks, very Rapido Shipping 5/5
Storpzhev 2018-01-08 all perfect!! 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší