CNC vretena svorka 52mm 65mm hliníkový držiak motora cnc rezanie stroj upevnite držiak motora

CNC vretena svorka 52mm 65mm hliníkový držiak motora cnc rezanie stroj upevnite držiak motora

SKU: i38062

Nový produkt

€13.84
Štítky: Drevoobrábacích Strojov Časti, Lacné Drevoobrábacích Strojov Časti, CNC vretena svorka 52mm 65mm hliníkový držiak motora cnc rezanie stroj upevnite držiak motora.

Zásielky

Po zaplatení je ukončená a odovzdaná Itruck.news kontrola, doprava bude vykonaná do 7 pracovných dní.

Cla

Predávajúci je spôsob dopravy, znamená poslať stroj do miestneho prístavu po mori , podmienky, je CFR. prosím, uistite sa, že môžete prejednania . Dovozného cla,daní a miestneho poplatky nie sú zahrnuté v cene, alebo doprava zdarma .Tieto poplatky sú kupujúceho responsibity .Pls uistite sa, že môžete prejednanie pred objednávke, ak nie prejednanie pred termín, vaše Zvyky bude distroy tovaru, a budete musieť znášať všetky náklady spôsobené Colným odbavením dealy. Ak chcete odoslať kuriérom, ako je DHL, UPS, Fedex alebo EMS, pls poskytnúť nám svoj názov mesta, psč, aby sme mohli skontrolovať, ak dorazí, ak vzdialených oblastiach a koľko stojí. B Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred vami, aby. Poznámka Pls skontrolujte všetky tovaru pozorne, ako sa prihlásite prijať balíček a správa sa k nám v priebehu jedného týždňa, ak nie sú všetky diely, straty alebo stroj problémy. Pls zobraziť podobné fotografie a videá. B Dôsledku stroj je špeciálny produkt, veľké rozmery, ak prepravu späť, náklady na prepravu a dovozu dane bude veľmi vysoký, a tak sme sa nechcú Vrátiť, ale budeme nadobúdateľa, že to môže fungovať dobre. Počas záruky, môžeme zmeniť ste náhradné diely zadarmo (s Výnimkou spotrebných častí) C Stroj,Záruka je jeden rok,počas záruky,ak sa náhradné diely bol poslaný späť na opravu, kupujúci platí pre vrátenie prepravné náklady a poplatky, sme zodpovední za 2. náklady na dopravu a manipulačné poplatky.(S výnimkou spotrebných častí)

1pcs kvalitné vreteno svorka 52mm 65mm hliníkový držiak motora cnc rezanie stroj upevnite držiak motora

Poznámka:

Odkaz je multi model produktu. Ak údaje sú neúplné alebo ktoré nie sú v súlade so vzorom, ktorý ste zakúpili, prosím, použite príručku v druhu, ďakujem!

Popis produktu

52mm Svorka (4 x Skrutky zadarmo)

57mm Svorka (4 x Skrutky zadarmo)

65mm Svorka (4 x Skrutky zadarmo)

Balenie obsah :

1 ks svorka (4 x Skrutky zadarmo)

  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 6cm (3.94in x 3.94in x 2.36in)
  • Hmotnosť Balenia: 0.6kg (1.32lb.)

  • Napätie: cnc clamp 52mm, cnc clamp 57mm, cnc clamp 65mm
  • Číslo Modelu: cnc svorka

Súvisiace produkty

Najpredávanejší