HDMI Pravý Uhol Port Šetrič Adaptér Mužov a Žien 270 Stupňov Vertikálne

HDMI Pravý Uhol Port Šetrič Adaptér Mužov a Žien 270 Stupňov Vertikálne

SKU: i38484

Nový produkt

€0.96
Štítky: adaptér hdmi-hdmi, adaptér hdmi, adaptér žena, Lacné adaptér hdmi-hdmi, Vysoká Kvalita adaptér hdmi, Čína adaptér žena Dodávateľov.

Port Sporiteľov sú ideálnym riešením na zmiernenie a opotrebovanie na vašom zariadení HDMI porty vzhľadom k neustálym pripojiť a odpojiť alebo pri ťažkých HDMI káble dať extra tlak na konektory. Ak by ste mali povedať, že plochá strana konektor boli najlepšie a skosený strane boli dnu, tento konektor by bod na pravej, keď je pripojený do vodorovne namontované HDMI port. Ak váš port je vertikálne montované a plochou stranou je na ľavej strane, to by bodu smerom nahor. Ak plochou stranou boli na pravom, to by smerovať nadol. Pomer mužov a Žien AdapterPort Sporiteľov sú ideálnym riešením na zmiernenie a opotrebovanie na vašom zariadení HDMI porty vzhľadom k neustálym pripojiť a odpojiť alebo pri ťažkých HDMI káble dať extra tlak na konektory.

Ak by ste mali povedať, že plochá strana konektor boli najlepšie a skosený strane boli dnu, tento konektor by bod na pravej, keď je pripojený do vodorovne namontované HDMI port.

Ak váš port je vertikálne montované a plochou stranou je na ľavej strane, to by bodu smerom nahor.

Ak plochou stranou boli na pravom, to by smerovať nadol.

Rozmery: 1 5/8" x 1 3/16" x 1/2"

Package zahrnuté: 1X HDMI Pravý Uhol Port Šetrič Adaptér

Poznámka:Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
  • Hmotnosť Balenia: 0.026kg (0.06lb.)

  • Názov Značky: AuGreener

Súvisiace produkty

Najpredávanejší