MINI USB ŽENA MICRO B SAMEC ADAPTÉR

MINI USB ŽENA MICRO B SAMEC ADAPTÉR

SKU: i38521

Nový produkt

€0.70
Štítky: usb Žena, usb, mini usb, usb na usb žena, Lacné usb žena, Kvalitný usb, mini usb, Čína usb na usb žena Dodávateľov.

4469

5257 Mini typu " B "(5-pin), žena Micro-USB typ " B "muž Kábel sa predáva samostatne Prispôsobiť štandardný digitálny fotoaparát USB kábel s mini typu" B "(5-pin) konektorom do synchronizačného kábla pre zariadenia s novšou Micro-USB typ " B " port (ako napríklad Amazon Kindle a novšie zariadenia BlackBerry). Prispôsobenie štandardného digitálny fotoaparát USB kábel s mini typu " B "(5-pin) konektorom do synchronizačného kábla pre zariadenia s novšou Micro-USB typ " B " port (ako napríklad Amazon Kindle a novšie zariadenia BlackBerry).Mini typu " B " (5-pin), žena

Micro-USB typ " B " muž

Kábel sa predáva samostatne

Prispôsobenie štandardného digitálny fotoaparát USB kábel s mini typu " B "(5-pin) konektorom do synchronizačného kábla pre zariadenia s novšou Micro-USB typ " B " port (ako napríklad Amazon Kindle a novšie zariadenia BlackBerry).

Obsah balenia : 1 X USB kábel

Poznámka:Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Hmotnosť Balenia: 0.015kg (0.03lb.)
  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

  • Názov Značky: AuGreener
  • Aplikácia: Osvetlenie

Súvisiace produkty

Najpredávanejší