Magicool 2x80mm Medi Chladič Vody Chladič Dvojrady

Magicool 2x80mm Medi Chladič Vody Chladič Dvojrady

SKU: i38754

Nový produkt

€32.52
Štítky: Vodný chladič, chladič vody chladiča, chladič vody, Lacné vody chladič, Vysoko Kvalitný chladič vody chladiča, Čína radiátor Dodávateľov vody.

Ako profesionálny OEM výrobcu v Počítači kvapalina chladiaca plocha, Magicools produktový rad zahŕňa celý rad kvapalné chladenie komponentov, vrátane rôznych veľkosti, výmenníky tepla, vodnej nádrže, čerpadlá, chladiace bloky a príslušenstvo. Vynikajúci pomer cena-výkon a spoľahlivá kvalita, aby Magicool produkty jedinečné.

S jeho kompaktný dizajn a vynikajúci chladiaci výkon, Magicool radiátory stať top výber vodné chladenie používateľov. Medi plutvy sú špeciálne navrhnuté pre tichý fanúšikov, kým paralelné chladiacich kanálov znížiť kvapaliny odpor na minimum. Na oboch stranách radiátor M3 vlákna sú integrované do umožňujú flexibilné ventilátor, montáž na hornej komory oboch G1/4" vlákna umožňujú jednoduchú inštaláciu všetky spoločné príslušenstvo a pichliačov.

160mm dvojradu medi rediator, dobrý výkon, tichý a kompaktný. veľkosti, vhodné aj pre malé veci.

Veľkosť:190X80X45mm

G1/4 vlákno, konektor nie je zahrnuté

Prosím, pozrite sa na dĺžku priložených skrutiek skôr ako začnete ich montáž. Ak používate iba ventilátor s 25 mm výška a ventilátor gril s 1 mm výška, v tomto prípade, prosím, použite 30 mm dlhé M3 skrutku. Ak používate kremíka oddeliť krúžok alebo oddelenie rám rám okrem ventilátor a ventilátor, gril, prosím, meassure výška kremíka oddeliť krúžok. Použitie príliš dlhých skrutiek spôsobí škodu na radiátor a úniku. Neposkytuje sa žiadna záruka, v tomto prípade!!!

Záruka: Na nepriepustnosti a stavať na 2 roky!

O Položky 1.Pretože výber nakupovanie cez Internet, udržiavať dobré komunikačné ak chcete vyriešiť problémy, ktoré môžu vzniknúť, a, ak je to možné, prosím vždy skontrolujte, Ali správy.

2.Ak máte otázky alebo problém, o produktoch alebo problém, kontaktujte nás, prosím, dúfame, že všetky kupujúceho spokojnosť našich produktov, Itruck.news nemôže zrušiť spätnú väzbu, ak kupujúci ako ľavej zlé spätnú väzbu, bez komunikovať, prosím, nenechajte si kúpiť v našom obchode, Ďakujeme za vašu spoluprácu 3.Položky farby zobrazené na monitore a skutočná farba sa nedá presne rovnaké, prosím, pochopiť

O Prepravné 1. Nechceme platiť clo, je povinnosťou kupujúceho, ak cla spôsobil kupujúci vrátiť, nemáme vrátenie expedičný poplatok.

2.Predpokladaný čas prepravy zobraziť na Itruck.news len orientačný, nikto nemôže zaručiť, že balík príde do očakávanej čas, ani my, ani Itruck.news, môžete ovládať prepravného času, nákladov, takže nemáme ponuka, On-time Dodávky záruky, ale môžeme garantovať, že kupujúci bude mať možnosť získať tovar alebo získať plnú náhradu po prepravy problém.

3.Ak je to možné, prosím vždy skontrolujte, tým sledovacie číslo zásielky, aby sa zabezpečilo, že balíky, nebudú vrátené, ak zlyhanie doručenia.

4.Ak hromadné nákupy, prosím, kontaktujte ma, budem si viac účelné a hospodárne dopravy ceste k vám.

5.V niektorých krajinách alebo regiónoch nie sú v rámci našich doprava na obchodovanie bezpečnostných dôvodov. Prosím, kontaktujte ma, ak kupujúci potrebné posielať položky do týchto krajín. Ďalšie tipy 1. Poštovné do južnej ameriky cez vyjadriť, ako napríklad brazília/čile, prosím ponúkajú zdanením/Telefónne číslo/e-mail alebo doprava možno byť oneskorenie alebo prerušenie. 2. Poslať balík do ruska cez SPSR potreby kupujúceho e-mailom alebo spôsobiť doprava odkladu

  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 1.0kg (2.20lb.)
  • Veľkosť Balenia: 45cm x 13cm x 5cm (17.72in x 5.12in x 1.97in)

  • Názov Značky: bykski
  • Druh: Vodné Chladenie
  • Linky: Žiadne

Súvisiace produkty

Najpredávanejší