62T-64W-165cm-50m polyester mlynárske plátno

62T-64W-165cm-50m polyester mlynárske plátno

SKU: i3981

Nový produkt

€107.87
Štítky: Handričku, Lacné handričkou, 62T 64W 165cm 50m polyester mlynárske plátno.

Pole sieťotlač Oka-ŠPECIFIKÁCIA a Funkcie:

1: Oka Počet: 62T(160mesh)

2: Materiál: 100% polyester

3: Pružnosť: Vysoká

4: Farba: Biela

5: Šírka: 65inch/165cm

6: Vysoká priepustnosť vzduchu

7: Výborná rozmerová stabilita

8: žiaruvzdorné & oteru

19: Nízka ťažnosť & vysoká pevnosť

VÄZBA TYPU:

NAŠE VÝROBNÉ ÚVOD :

Shenzhen Oblasti Import&Export Co.Ltd sa nachádza v meste Shenzhen, Guangdong, ktorá je pobočkou Qianghua Oka Co. Anhui Qianghua Oka Co., Ltd je jedným z výrobca sa špecializuje na obrazovke oka, nemajú import&export právo zriadené v 2005years...kým 2013years, začali sme robiť zahraničného obchodu, iný, našich čínskych zákazníkov takmer z guangzhou a shenzhen, takže nakoniec sme mali pobočku v meste shenzhen"shenzhen oblasti import&export co.s.r.o. Máme bohaté výrobné skúsenosti, naša spoločnosť špecializujúca sa na výrobu rôznych druhov potlač a farbenie, tlač JF, JP, DF, služba DFP, riaditeľ generálnej prokuratúry, priemyselná filtrácia, potravinársky, chemický priemysel, papier, tvorby, ochrany životného prostredia, napríklad nylon, polyester kmeňových siete, špirála net, net, všetky druhy čistá bavlna, polyester, polyamid, polypropylén filter látku, z netkanej textílie, ako sú akupunktúra, výrobky sú široko používané v textilnom potlač a farbenie, tlač, keramika, sklo, farby, papier, tlač, inzercia, reklama, umenie a remeslá, jedlo, lekársku, filtrovanie, odev, tlač a iné priemyselné odvetvia. S jeho vysoko kvalitné produkty a zvýhodnené ceny vyhrať uznanie široké masy zákazníkov.

V posledných rokoch sa naša spoločnosť predstavila nové stroje a zariadenia, a aktívne rozvíjať vysokej kvalite sieťotlače nových materiálov a nových produktoch, ako cieľ, na viac profesionálne, viac vysokej kvality, nové produkty za nižšie ceny prispôsobiť rozvoj domáceho a medzinárodného trhu, určený na poskytovanie kvalitných produktov a služieb zákazníkom v celej krajine.

Potreby zákazníkov je naša snaha, je vždy v rozvoji filozofia spoločnosti, spoločnosti založenej na dopyte súťaže, často s rýchlo produktu rozvoj sily, silné technické sily, výrobnej šarže výrobku kvality, charakteristiky krátke dodacie lehoty. Spoločnosť s cieľom rozvíjať a kvality výrobkov, budeme používať prvotriedne výrobky, prvotriedne služby so všetkými zákazník lojálnej spolupráce, vytvoriť geniálny !!!

A podľa potreby užívateľa kedykoľvek výroba rôznych špecifikácie displej oka látky, pre špeciálne potreby.

POLE SIEŤOTLAČ OKA APLIKÁCIE:

BALENIE PODROBNOSTI:

1: po Prvé, roll-v-roll, potom v PVC taške;

2: Kartón s nepremokavé sailcloth

3: Vitajte:značke a merače môžu byť vytlačené na okraj oka

4: Vitajte: váš shiiping známka môže byť vytlačené na kartóne povrchu

VYUČOVACIE METÓDY:

NAŠE SLUŽBY:

FAQ ( Často Kladené Otázky ) :

KONTAKTUJTE NÁS:

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, sme mohli spoločne diskutovať o dobre, budeme robiť najlepšie uspokojiť vás...Ďakujem ! ! !

  • Veľkosť Balenia: 200cm x 105cm x 60cm (78.74in x 41.34in x 23.62in)
  • Typ Jednotky: veľa (50 Meter/lot)
  • Hmotnosť Balenia: 1.5kg (3.31lb.)

  • Názov Značky: XINLANISNOW
  • Použitie: Tlač
  • Druh: Dvere & Okenné
  • Displej Sieťovina Materiál: Polyester

Súvisiace produkty

Najpredávanejší