8pcs/set Uhlíkovej Ocele Black Šperky Kliešte Pre Obrubovanie Diy Výrobu ručného Náradia

8pcs/set Uhlíkovej Ocele Black Šperky Kliešte Pre Obrubovanie Diy Výrobu ručného Náradia

SKU: i5890

Nový produkt

€16.27 €12.20
Štítky: Šperky kliešte, kliešte na šperky, Šperky Čo Kliešte, Lacné šperky, kliešte, Vysoko Kvalitné kliešte pre šperky, Čína šperky čo kliešte Dodávateľov.

Špecifiká:

Obrázok zobraziť:

1. Okrúhly Nos Plier

Jewlery Kliešte, Okrúhly Nos Kliešte, Leštenie, Čierna, Uhlík-Kalenej Ocele

veľkosť:približne 12,5 cm dlhé

Tieto kliešte sa používajú na úzkej slučky, držať drobné šperky, komponentov alebo otvorte a zatvorte jumprings.

Sú potrebné pre drôt balenie a tvorby multi-priemer slučky na hlavu a eyepins. 2. Plochý Nos Kliešte Šperky Kliešte, Ploché Nos Kliešte, Leštenie, Čierna, Uhlík-Kalenej Ocele Veľkosť:12,5 cm dlhé tzv. "Plochý Nos Kliešte" znamená, že tong hlavy je ploché. Obsahu uhlíka jeho materiál je 0.45% a húževnatosť a haedness je vhodné. Používa sa na ohyb plechu alebo kovových drôtov do tvaru, ktoré sú potrebné. Je to jeden zo základných nástrojov pre šperky robiť. 3.4.3" Uhlopriečka Strane štikacích Šperky Kliešte, 4.3" Uhlopriečka Strane Rezacie Kliešte, Leštenie, Čierna Veľkosť: cca 110 mm dlhé. Tieto sú bočné rezacie kliešte. Theu sa používajú získať flush rez na drôt. Umožňujú tesné rezanie aj na úzkych miestach, čo pre menej podania a čistenie času. 4. Ohnutý Nos Plier Šperky Kliešte, Ohnutý Nos Plier, Uhlík-Kalená Oceľ, Čierna Veľkosť:12,5 cm dlhé tzv. "Ohnutý Nos Kliešte" znamená, že tong hlavu sklonil. Obsahu uhlíka jeho materiál je 0.45% a húževnatosť a haedness je vhodné. To môže byť použitý, ak chcete otvoriť alebo zatvoriť jumprings, ohnúť drôt alebo ako dodatočné súbor prsty. Je to jeden zo základných nástrojov pre šperky robiť.

5.Ihla Nos Kliešte Šperky Kliešte, Dlhým Reťazcom Nos Kliešte(Ihla Nos Kliešte), Leštenie, Oxid Steelabout Veľkosť:15 cm dlhé Tieto kliešte sa najčastejšie používajú pre uchytenie a siaha do úzkych miestach. Môžu byť použité na otvorenie alebo zatvorenie jumprings, ohnúť drôt alebo ako dodatočné súbor prsty . 6.Drôt-Cutter Kliešte Šperky Kliešte, Drôty-Cutter Kliešte, Leštenie, Čierna, Uhlíkovej Ocele, Veľkosť:asi 12 cm dlhé Tieto kliešte sú drôt-cutter kliešte a obsahu uhlíka jeho materiál je 0.45 percent. Jeho húževnatosť a haedness je vhodné. Tieto kliešte sa najčastejšie používajú pre všeobecné strihanie alebo rezanie drôtu. Tieto kliešte fungujú najlepšie na drahé kovy a mäkké plavidlá vodičov. 7.Koniec štikacích Šperky Kliešte, Koniec Rezacie Kliešte, Leštenie, Uhlík-Kalená Oceľ, Veľkosť:cca 10.5 cm dlhé Tieto kliešte sú konci rezacie kliešte a obsahu uhlíka jeho materiál je 0.45 percent. Tieto kliešte prácu aj na drahé kovy a mäkké plavidlá vodičov. Môžete vystrihnúť ohľadu na veľkosť buttcockline týmito konci rezacie kliešte. 8. 5" Ihla Nos Kliešte 5" Ihla Nos Kliešte, Drôty Ostrenie, Leštenie, Čierna Veľkosť: asi 130 mm dlhé. Tieto kliešte sú základom pre váš nástroj box. Použite ich na úzkej slučky, držať drobné šperky, komponentov alebo otvorte a zatvorte jumprings. Sú potrebné pre drôt balenie a tvorby multi-priemer slučky na hlavu a eyepins. Kupujúci zobraziť :

$17.40

 • Typ Jednotky: Balenie
 • Veľkosť Balenia: 5cm x 12cm x 2cm (1.97in x 4.72in x 0.79in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.586kg (1.29lb.)

 • Šperky, Nástroje A Vybavenie, Typ: Kliešte
 • Položka Priemer: 12.5cm
 • Číslo Modelu: PT-MSMC001-M3
 • Položka Druh: Šperky, Nástroje A Zariadenia
 • Názov Značky: Pandahall
 • Materiál: Uhlíkovej Ocele
 • Položka Hmotnosť: 509 g
 • Kovy Typ: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Použitie: Šperky Podpier
 • Vlastnosti Produktu: Šperky, Nástroje A Zariadenia
 • Položka Dĺžka: 12.5cm
 • farba: Čierna
 • Položka Šírka: 6.5cm
Maryana Gutor 2018-02-02 good tool i recommend closed eyes very fast delivery! 5/5
Ronkpan336 2018-03-28 free new caledonia under correct item package a month quality i recommend this product photo free shipping 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší